Mycie przy użyciu wody demineralizowanej

To właśnie krystalicznie czysta woda demineralizowana jest najlepszym środkiem wykorzystywanym do mycia i czyszczenia wszelkiego rodzaju powierzchni szklanych.

Skontaktuj się z nami

Mycie okien wodą zapewnia bezpieczeństwo

Alternatywne środki, takie jak żrące środki chemiczne, nie odpowiednie szczotki oraz inne maszyny, stosowane przez wiele osób do mycia szyb, stwarzają też poważne niebezpieczeństwo dla budynków. Zarówno same maszyny elektryczne, jak i chemia zawarta w stosowanych do czyszczenia środkach bardzo często powoduje, że powierzchnia ulega zniszczeniu. Na oknach i innych elementach powstają widoczne i bardzo nieestetyczne rysy, których praktycznie nie da się usunąć.

Stosowanie wody demineralizowanej całkowicie wyklucza to niebezpieczeństwo. Woda nie zawiera w sobie żadnych drobinek, ani innych materiałów, dzięki czemu nie dochodzi do tarcia powodującego rysy i inne uszkodzenia szkła.

Chcesz, aby Twój budynek został umyty szybko i pozostawał czysty na długo? Skontaktuj się z nami, a z przyjemnością zadbamy o jego czystość. Używając przy tym wyłącznie najlepszego sprzętu oraz krystalicznie czystej demineralizowanej wody.

Skuteczność i ekologia

Woda demineralizowana czyści skutecznie

Nie zawiera żadnych środków chemicznych czy minerałów, dzięki czemu po myciu na przykład okien na szkle nie pozostają żadne smugi, czy inne zanieczyszczenia. Cały brud usuwany jest wyłącznie za pomocą wody. To natomiast sprawia, że czystość na tych elementach trwa znacznie dłużej.

Mycie samą wodą chroni środowisko

Nie ma chyba nic czystszego niż woda pozbawiona minerałów. Mycie przy użyciu samej wody, bez żadnych dodatków chemicznych, zapewnia także ochronę środowiska i przyrody. Zarówno do gleby, jak i atmosfery nie wydostają się bowiem absolutnie żadne szkodliwe środki, używane w alternatywnych formach czyszczenia przeszkleń.

Oferta

Nasza firma pracuje nowym i profesjonalnym sprzętem firmy IONIC QUATTRO. Oferujemy usługę mycia wodą demineralizowaną powierzchni gładkich m.in. takich jak:

  • panele fotowoltaiczne
  • elewacje
  • witryny szklane
  • okna i przeszklenia
  • płyty warstwowe

Do pracy wykorzystujemy urządzenia firmy IONIC dzięki którym uzyskujemy wodę o zawartości minerałów na poziomie 0 ppm. Dzięki tak oczyszczonej wodzie czyszczone powierzchnie wolne są od smug i zacieków. Dzięki wykorzystaniu szczotek i kijów teleskopowych mycie wykonujemy z poziomu gruntu do wysokości 14 metrów.

Ile to kosztuje?

Otóż za mycie paneli z łatwym dostępem, to kwota 8 zł za metr kwadratowy mytej powierzchni. Przy trudniejszych dostępach, to kwota 10-15 zł za metr kwadratowy.

Dla przykładu: 

Panele o mocy 4,2 KW to zwykle 11-13 paneli. Umycie z łatwym dostępem to kwota około 160-170 zł. 

Dlaczego woda demineralizowana
jest niezawodna do mycia okien?

4 stopniowy układ filtracyjny

Węgiel aktywny

Skuteczny w usuwaniu chloru, osadów i lotnych związków organicznych (VOC)z wody. Chroni membranę odwróconej osmozy przed uszkodzeniem.

Odwrócona osmoza

Zaawansowany proces oczyszczania wody, gdzie woda pod wysokim ciśnieniem kierowana jest przez membranę półprzepuszczalną. Bardzo skuteczna i ekonomiczna membrana RO oczyszcza wodę do 98% rozpuszczonych substancji stałych.

Filtracja 5 mikronowa

Filtr 5 mikronowy usuwa cząsteczki stałe większe niż 0,005 mm wielkości. Zapewnia wydajność membrany RO.

Dejonizacja

Specjalne żywice jonowymienna mogąca usunąć pozostałe rozpuszczone zanieczyszczenia, aby doprowadzić wodę do 0 ppm.

(+48) 690 388 588

Poproś o niezobowiązującą wycenę lub zarezerwuj termin już dziś!